فلنج روکار

برای تهیه و خرید فلنج رزوه ای می توانید با کارشناسان مجرب مجموعه دیباپارت تماس گرفته و از مشاوره های تخصصی این حوزه برخوردار شوید. بهتر است بدانید که در این فروشگاه تمامی نیازهای مربوط به صنایع بزرگ تعبیه شده است و با خیالی آسوده از کیفیت و قیمت می توانید خرید خود را انجام دهید.

انواع فلنج

 فلنج روکار

برای خرید فلنج روکار به عنوان یکی از قطعات صنعتی مهم ابتدا شما را به طور کلی با مفهوی از این ابزار آشنا می کنیم و در انتها به مزایای آن می پردازیم . این نوع از فلنج برای اتصالات فلنجی و همچنین لوله ها مناسب می باشد و دارای مقاومت کمتری نسبت به فلنج گردندار در مقابل تنش و ارتعاشات است.فاصله این فلنج تا لوله معمولا یک شانزدهم اینچ می باشد. همچنین نحوه نصب فلنج روکار به اینگونه است که ابتدا باید لوله به صورتی در داخل این فلنج قرار گرفته که ضخامت لوله ۱٫۶تا۳٫۲میلی متراز صفحه داخلی فاصله داشته باشد.

فلنج روکار را میتوان برای تمامی فشارها و ارتعاشات تهیه کرد و همچنین هزینه نصب آن در مقایسه با فلنج گردندار بیشتر است به این دلیل که بریدن لوله و تراز کردن آن از حساسیت بالایی برخوردار می باشد. فلنج های روکار در تجهیزات و سرویس های معمولی شبکه های پلی اتیلن کارایی بالایی دارد . و اینکه ویژگی مثبتی که این فلنج دارد این است که برای بریدن لوله به طول معین به دقت زیادی لازم نیست به خرج دهید. مقاومت این فلنج در برابر فشار داخلی دو سوم و در برابر بار خستگی یک سوم فلنج گلودار جوشی می باشد ولی هزینه نصب آن مقداری بالاتر است. همانطور که گفته شد فلنج های روکارنسبت به شوک و ارتعاش مقاومت زیادی ندارند.

مزایای خرید خرید فلنج روکار

  1. این نوع فلنج در اتصلات مختلف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و مزایای زیادی از جمله موارد زیر دارد:
  2. فلنج روکار در سرویس های معمولی قابلیت استفاده دارد.
  3. نصب این نوع فلنج بسیار ساده و آسان است و نیاز به مهارت خاصی ندارد.
  4. بار خستگی یک سوم فلنج گردندار می باشد.
  5. هزینه نصب فلنج روکار بسیار کم می باشد.