فلنج لپ جوینت

برای تهیه و خرید فلنج لپ جوینت می توانید با کارشناسان مجرب مجموعه دیباپارت تماس گرفته و از مشاوره های تخصصی این حوزه برخوردار شوید. بهتر است بدانید که در این فروشگاه تمامی نیازهای مربوط به صنایع بزرگ تعبیه شده است و با خیالی آسوده از کیفیت و قیمت می توانید خرید خود را انجام دهید.

انواع فلنج

فلنج لپ جوینت

فلنج لپ جوینت از جمله ابزارهای مهم صنعتی است که دارای کاربرد زیادی در صنایع مختلف است. برای اتصال لوله و اقلام آن از روش های مختلفی استفاده می شود یکی از این موارد جوشکاری است اما انچه ما میخواهیم در این مبحث به ان بپردازیم استفاده از فلنج برای اینگونه کارکرد است.  با خرید فلنج لپ جوینت صنعت خود را ارتقا دهید. از نوع فلنچ های لپ جوینت برای اتصال به Stub End استفاده می گردد. از مزیت های این فلنج به آزادی برای چرخیدن حول محور لوله، به دلیل نداشتن ارتباط با جریان درون لوله می توان اشاره کرد. از فلنچ های کربن استیل در سیستمهایی که ساییدگی و خوردگی وجود دارد می توان این فلنچ را برای استفاده مجدد بازیافت نمود. این فلنج بر اساس استاندارد ASME B16.5 تولید می شود. این نوع از فلنج به دلیل ضعف در آب بندی در واحدهای پودری در صنایع پتروشیمی مانند واحدهای پلی اتیلن سبک و سنگین استفاده زیادی دارد.

این محصول قطعه ای صنعتی مانند یک فلنج اسلیپون معمولی می باشد که جای واشر ندارد. اما با وجود نداشتن جای واشر به دلیل وجود نگه دارنده ی کف رینگ یا به عبارتی کولار (استاب اند)، این فلنج با سیال هیچ تماسی پیدا نمی کند و در نتیجه عمر مفید محصول نیز افزایش پیدا کرده و کیفیت آن در بلند مدت حفظ می گردد.

جنس تشکیل دهنده فلنج لپ جوینت

این ابزار از موادی چون پلی اتیلن، استیل، فولاد وآلیاژ های ساخته شده است.

موارد استفاده از فلنج لپ‌جوینت فولادی

خرید فلنج‌لپ جوینت فولادی و استفاده از آن یک روش های اتصال لوله ها، پمپ، دریچه ها و انواع مختلف تجهیزات به یکدیگر است. بدین ترتیب در نتیجه ی این اتصالات یک سیستم لوله کشی ایجاد می شود. در زیر به صورت مختصر به چند نمونه موارد کاربردی آن اشاره میکنیم:

  1. اتصالات لوله ها به تجهیزات مختلف (مثل مخازن پمپ ها، تحت فشار، کمپرسورها و …
  2. ایجاد تغییر در متریال لوله ها
  3. استفاده در صنایع پتروشیمی
  4. استفاده در اتصالات مربوط به شیرها و دیگر تجهیزات قرار گرفته در مسیر لوله که احتمال نیاز به تعمیر دارد

کاربرد فلنج لپ‌جوینت فولادی

  1. صنعت شیمیایی
  2. اتصال به تجهیزات ابزار دقیق
  3. استفاده در مواردی که نیاز به جدا سازی دارند.