درباره ما

تأمین دیباپارت به عنوان یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های صنعتی با بیش از یک دهه تجربه با پایبندی به اصول کیفیت کالا و خدمات عرضه شده توسط این شرکت توانسته است به یکی از بزرگترین شرکت های تأمین‌کننده و واردکننده انواع تجهیزات و ملزومات صنعتی (الکتروموتور، بلبرینگ‌های تخصصی، پمپ‌های صنعتی، موتور و گیربکس، ولو و فلنج)، انواع ابزار دقیق و …تبدیل شود. این شرکت با عرضه محصولات اصلی با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی در جهت ارج نهادن به سلیقه مشتریان وفادار، محترم و متعهد در راستای حفاظت از منافع و مصالح مصرف‌کنندگان گام برمی‌دارد.

توانمندی های تأمین دیباپارت

شرکت تأمین دیباپارت با هدف ارائه خدمات مهندسی و خرید کالا برای صنایع نفت، گاز پتروشیمی، پالایشگاهی، آب و فاضلاب، خودرو، فولاد، سیمان و نیروگاهی تأسیس گردید. با توجه به گسترش صنایع وابسته به نفت و گاز در سال‌های اخیر، این شرکت هم‌اکنون با بهره‌گیری از ‌ده‌ها نفر پرسنل متخصص به یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های بازرگانی در زمینه تأمین تجهیزات صنایع مختلف کشور تبدیل‌شده است.

شرکت دیباپارت هم اکنون با اخذ نمایندگی رسمی در اتریش و دبی و با دارا بودن توانایی‌های گسترده در زمینه تهیه و تأمین کلیه تجهیزات و ملزومات صنایع مذکور از طریق کارخانه‌های معتبر اروپایی و آسیایی در نظر دارد تا علاوه بر تأمین این ملزومات در کمترین زمان ممکن و با برترین کیفیت، گامی محکم در راستای شکوفایی صنعت رو به رشد کشور برداشته باشد.

برخی از مشتریان محترم تأمین دیباپارت