قوانین و مقررات تأمین دیباپارت

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های تأمین دیباپارت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

قوانین خصوصی

  • همکاری با تأمین دیباپارت و ارتباط با این شرکت تنها از طریق سایت dibapartco.com بوده و تنها ایمیل های با آدرس info@dibapartco.com و سایر کانال های ارتباطی اعلام شده در این سایت می‌باشد.
  • شرایط پرداخت و ارسال کالا به صورت توافقی بین تأمین دیباپارت و مشتری بوده و طرفین متعهد به رعایت توافق هستند.
  • تأمین دیباپارت همواره سعی می‌کند مناسب ترین پیشنهاد فنی و مالی را تقدیم مشتری کند و بررسی و تایید پیشنهادات از نظر فنی قبل از تأمین کالا برعهده مشتری بوده چرا که تأمین دیباپارت متعهد است کالای مطابق پیشنهاد ارایه شده را تأمین کند لذا مغایرت فنی کالا باید قبل از تأمین کالا از طرف مشتری اعلام شود.
  • در صورت تشخیص مغایرت کالا با پیشنهادی که از طرف تأمین دیباپارت به مشتری ارسال شده است. مشتری مجاز به بازگشت کالا است و تأمین دیباپارت متعهد به جلب رضایت مشتری است.
  • در ارتباط با ضمانت کالا که از طریق تأمین دیباپارت ارائه می‌شود، مشتری باید مدارک کافی ضمانت را از تأمین دیباپارت دریافت کند و نیز تأمین دیباپارت در محدوده ضمانت اعلام شده وظایف خود را اجرا می‌کند. به عبارتی دیگر تامین دیباپارت خارج از ضمانت اعلام شده تعهدی نسبت به کالا ندارد و مشتری قبل از خرید کالا باید نسبت به ضمانت نامه ها آگاهی کسب کند و آن را تأیید کرده یا به آن اعتراض کند.
  • همواره تأمین دیباپارت سعی می‌کند تا تحویل سفارشات که از طریق این شرکت اعلام شده است در زمان اعلام شده باشد اما از آن جهت که بخشی از فرایند تحویل کالا خارج از کنترل تأمین دیبا پارت است، لذا زمان های تحویل کالا غیر الزام‌آور بوده و مشتری ملزم به پیگیری سفارش خود بوده و تأمین دیباپارت تاخیر ها یا تعجیل ها را به مشتری اعلام می کند.